Uniwersytet Trzeciego Wieku

Senioralne Powitanie Lata

11 czerwca 2019 roku członkowie Stowarzyszenia w ramach Senioralnego Powitania Lata zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury obejrzeli spektakl OLD SPICE GIRLS, czyli Babski Kabaret. W spektaklu wystąpiły artystki o dużym dorobku scenicznym: Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska, Barbara Wrześińska, a wykorzystywane były teksty znakomitych twórców: Tuwima, Hemara, Brechta, Czubaszek, Korpolewskiego.

Żarty, skecze, anegdoty, monologi, przeplatane piosenkami pełnymi humoru, dowcipu, nonsensu sytuacyjnego, żartobliwego stosunku do mężczyzn, z dobrą puentą – to treść Babskiego Kabaretu.

Spektakl zapewnił nam „dużą porcję” szczerego śmiechu, a przecież śmiech przedłuża życie, poprawia samopoczucie, a my na co dzień odczuwamy stały jego brak.

Tekst: M.  Hińcza

Senioralne Powitanie Lata