Czerwiec to miesiąc, w którym tradycyjnie organizujemy, jako Uniwersytet Trzeciego Wieku w Piotrkowie Trybunalskim, piknik integracyjny w „Dresso”. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i przybycie na wspólną zabawę : Prezydentowi Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta, Prorektorowi Akademii Piotrkowskiej oraz zaprzyjaźnionym Uniwersytetom Trzeciego Wieku z Tomaszowa Maz. Opoczna, Radomszczańskiemu UTW oraz Uniwersytetowi „ Wiem Więcej” z Radomska. Zabawa była świetna. Były zawody sportowe, tańce, wspólne śpiewanie. Występy zaproszonych uniwersytetów hucznie nagradzane były oklaskami. Oczywiście „Liryka Jesieni” również zaprezentowała kilka piosenek. A do tego wszystkiego trzeba dodać, iż pogoda była wymarzona, więc nic dziwnego, że na koniec żal było rozstawać się. Jednak wierzymy, że to nie koniec naszych wspólnych letnich spotkań.
Tekst: Maria Niemczyk
Foto: Jolanta Biłek, Maria Ciężka, Barbara Morawska





















