Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku

2020/2021

Spacer po lesie

Koło UTW Nordic Walking –  Wędrowniczki W czerwcu 2021 roku po raz trzeci próbujemy wrócić do normalnej działalności. Może tym razem się uda. Pierwsze wyjście 12.06.2021 r. do lasu na Wierzejach było bardzo udane, pogoda dopisała, frekwencja spora no i zaliczone 9,5 km po leśnych ścieżkach, wśród bujnej zieleni. Wreszcie spotkanie w większym gronie koleżanek. […]

Inauguracja roku akademickiego 2020-2021

30 września 2020 roku w sali widowiskowej MOK odbyła się uroczysta inauguracja na UTW nowego roku akademickiego 2020-2021. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Andrzej Kacperek – wiceprezydent Piotrkowa Tryb, Elżbieta Łągwa-Szelęgowska – dyrektor  MOK,  członkowie Rady Naukowej UTW – dr hab. prof. Filii UJK Jacek Bonarek i dr Błażej Cecota – kier. CIT w Piotrkowie, […]

Przewiń na górę