Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku

„Jesień życia z Uniwersytetem Trzeciego Wieku”

„Jesień życia z Uniwersytetem Trzeciego Wieku” – takie przesłanie  towarzyszyło prezentacji dotychczasowego dorobku naszego Stowarzyszenia, w czasie tegorocznych Imienin Piotrkowa Trybunalskiego, które odbywały się w dniu 24 czerwca 2017 roku na Rynku Trybunalskim.

Na stoisku prezentowane były między innymi: kronika i wydawnictwa Stowarzyszenia, kroniki kół zainteresowań, piękne prace Koła Hobbystek – hafty, biżuteria, robótki szydełkowe, decoupage oraz zdjęcia wykonane przez członków kół fotograficznych, w tym wystawa fotograficzna „Piotrków – nasze miasto”. Informacji o działalności Stowarzyszenia udzielali dyżurujący na stoisku członkowie UTW.

Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Piotrkowa, szczególnie osób wieku 60+.

Tekst: M. Hińcza

„Jesień życia z Uniwersytetem Trzeciego Wieku”
Przewiń na górę