„Wczesne wykrycie to życie”
W dniu 17.01.2024 odbył się wykład zatytułowany „ Wczesne wykrycie to życie” .Wykład wygłosiły przedstawicielki Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim : mgr Joanna Matuszewska koordynator opieki onkologicznej oraz mgr Kinga Jóźwik rzecznik prasowy szpitala. Wykład przybliżył nam tematykę związaną z profilaktyką nowotworów piersi tzw. pierwotną oznaczającą zapobieganie oraz wtórną dotyczącą wczesnego wykrycia zmian […]






